Mega Pompa Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı Ay-Port Residence A-Blok No:18 Pendik Istanbul
Telefon: +90 216 684 05 24    |    info@megapompa.com.tr
Salvatore Robuschi" ve "M Pumps" firmalarının Türkiye resmi distribütörü ve temsilcisi olarak, 2016 Yılından beri; ISO 5199, API 610 ve API 685 normu ağır hizmet tipi proses pompalarında, yüksek verimli ve kalıcı çözümler arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz.
         
Mega Pompa® 2016 Yılından beri İtalya'nın lider üreticilerinden “Salvatore Robuschi" ve "M Pumps" firmalarının Türkiye resmi distribütörü ve temsilcisi olarak; ISO 5199, API 610 ve API 685 normu ağır hizmet tipi proses pompalarında, yüksek verimli ve kalıcı çözümler arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor.
         
Pompa tipleri;
✓ ISO 5199'a uygun ağır hizmet pompaları
✓ API 610'a uygun ağır hizmet pompaları
✓ API 685'e uygun ağır hizmet pompaları
✓ Manyetik kaplinli pompalar
✓ PTFE/PFA Kaplı pompalar
✓ Özel dizayn edilmiş pompalar
  Kullanım alanları;
✓ Tehlikeli ve kimyasal olarak agresif akışkanların transferinde ve basınçlandırılmasında
✓ Tehlikeli (yanıcı-patlayıcı) ortamlarda
✓ Kimyasal olarak aşındırıcı, korozif ortamlarda

✓ Yüksek sıcaklıklarda çalışan sistemlerde
✓ Vakum altında çalışan sistemlerde
  Malzeme seçenekleri;
✓ AISI 316 (Döküm)
✓ AISI 904 (Döküm)
✓ Superdupleks (Döküm)
✓ Hastelloy (Döküm)
✓ Titanyum (Döküm)
✓ Incoloy (Döküm)
         
         
  "Salvatore Robuschi" markalı ISO 5199 Normu ağır hizmet tipi endüstriyel proses pompaları ile doğru ürün çözümleri ve 30 günde hızlı teslimat!

*Exw-Parma, Italya teslim süresi  30 gün olup; nihayi teslim süresi pompa kapasitesi, elektrik motoru özellikleri ve sızdırmazlık yapısına göre değişebilir!
       
Salvatore Robuschi 1935 yılında Parma, Italya'da yerel bir üretici olarak faliyete başlamış olup; bu gün, dünya üzerinde beş farklı kıtada temsil edilen ve endüstriyel uygulamalarda aranılan global bir marka haline gelmiştir.

Salvatore Robuschi'nin bu uluslararası başarısının temel noktası müşteri ve proses odaklı inovatif ürün tasarımlarıdır.

  POMPALARIMIZIN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER
Salvatore Robuschi markalı pompalar kimya, petro-kimya, enerji üretimi, gıda, tekstil ve atıksu arıtma tesisleri gibi farklı endüstriyel tesislerde; farklı proseslerde kullanılan kimyasal olarak agresif ve aşındırıcı, yanıcı ve tehlikeli; temiz ve kirli akışkanların transferinde ve basınçlandırılmasında kullanılmaktadır.

  FARKLI AKIŞKANLAR İÇİN ÖZEL ÇARK TİPLERİ
Farklı akışkan özelliklerine uygun kapalı çark, açık çark, kanal çark ve vorteks çark yapısı ile hem yüksek verimli, hemde uzun ömürlü pompa çözümleri sunuyoruz.

Akışkan içerisindeki katı partiküller veya akışkan içerisindeki gaz/buhar artık sizin için bir sorun olmaktan çıkacak.

ATEX DİREKTİFLERİ
ATEX direktifleri çerçevesinde, kategori 2 ve 3 (Zone 1 & Zone 2) içerisinde tanımlanan alanlar için ATEX sertifikalı ürün tedariği ile en zorlu işletme şartlarında yanınızdayız.

Sertifikasyon ve markalama detayları için tıklayın!
         
         
"M PUMPS" 40 yılı aşkın tecübesi ile; en zor işletme şartlarında hizmet etmeye hazır, yüksek alaşımlı paslanmaz çelik yada PTFE/PFA kaplı; manyetik kaplinli, mekanik salmastralı, ISO 5199, API 610 ve API 685 normu ağır hizmet tipi endüstriyel proses pompalarında patentli ve güvenilir çözümler sunuyor.
     
M Pumps kimya ve petro-kimya tesisleri (on-shore ve off-shore) için manyetik kaplinli; komple paslanmaz (yada yüksek alaşımlı paslanmazlar ve özel alaşımlar) ve PTFE/PFA kaplı; ISO 5199, API 610 ve API 685 normlarında ağır hizmet tipi endüstriyel proses pompalarının tasarımı ve üretimi konusunda uzmandır.

Manyetik kaplin teknolojisindeki 40 yıllık deneyimi sayesinde M Pumps, günümüzün proses endüstrisinde rekabeti ve operasyonel verimliliği artırmak için manyetik kaplinli pompalarda yenilikçi ve benzersiz çözümler sunuyor.

  POMPALARIMIZIN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER
M Pumps markalı pompalar kimya ve petro-kimya tesislerinde kullanılan kimyasal olarak agresif ve aşındırıcı, yanıcı ve tehlikeli; temiz ve kirli akışkanların transferinde ve basınçlandırılmasında; mekanik salmastralı sistemlerin kullanılamadığı yada kullanılmasının pratik olmadığı uygulamalarda kullanılmaktadır.

M Pumps markalı, PTFE/PFA kaplı; manyetik kaplinli (yada mekanik salmastralı) pompalar; uygun işletme ve debi-basma değerleri için ekonomik satın alma ve işletme çözümleri sunmaktadır.

M Pumps markalı pompalar ISO 5199, API 610 ve API 685 normlarında üretilerek; geniş bir ürün yelpazesinde, farklı müşteri beklentilerine uygun çözümler sunmaktadır.
  
  HIBRIT MUHAFAZA SİSTEMİ (HYBRID CONTAINMENT SHELL)
Hibrit muhafaza çift katmanlı bir yapıdan oluşur. Dış katman karbon fiberden ve iç katman ise Hastelloy ® C veya Titanyumdan yapılmıştır.

Dış yüzeyde karbon fiber kullanılması en yüksek mekanik dayanımı garanti ederken, metalik iç katman optimum kimyasal dayanıklılığı sağlar ve mekanik dayanımı dahada artırır.

ATEX DİREKTİFLERİ
ATEX direktifleri çerçevesinde, kategori 2 ve 3 (Zone 1 & Zone 2) içerisinde tanımlanan alanlar için ATEX sertifikalı ürün tedariği ile en zorlu işletme şartlarında yanınızdayız.
     
     
Mega Pompa Mühendislik Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Yenisehir Mah. Osmanlı Bulvarı Ay-Port Residence A-Blok No:18 Pendik, Istanbul
Telefon: +90 216 684 05 24 | info@megapompa.com.tr
  Bizi takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarımız:

           
  2016 Yılından beri “Salvatore Robuschi" ve "M Pumps" firmalarının Türkiye resmi distribütörü ve temsilcisi olarak; ISO 5199, API 610 ve API 685 normu proses pompalarında, yüksek verimli ve kalıcı çözümler arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz.